Oferta wakacyjna 2017

OFERTA WAKACYJNA :)

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku wczesnoszkolnym z Warszawy Wesołej i okolic :)

Wakacyjny pobyt w naszej szkole jest najlepszym rozwiązaniem na domową nudę :) Dzieci mogą poznać nowych przyjaciół i miło spędzić czas, bawiąc się :)

Najwięcej atrakcji sprawią dzieciom wycieczki i spotkania z ciekawymi postaciami.

Czas wakcji to przede wszystkim czas zabaw na świeżym powietrzu, dlatego będziemy organizować zajęcia na naszym ogrodzie oraz na placu zabaw.

Zapraszamy wszyatkich rodziców do skorzystania o oferty Szkoły Rodzinnej. Zapewniamy Naszym podopiecznym profesjonalną opiekę i miło spędzony czas wśród rówieśników.

Cena: jeden tydzień - 200 złotych, każdy kolejny - 175 złotych.

+ koszty wyżywienia (śniadanie, obiad, podwieczorek) - 13 zł/dzień.

Zaliczka przy zapisie 100 złotych.

Zapisy:

- od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.00 w sekretariacie szkoły lub telefonicznie:

22 773 33 77; email: sekretariat@szkolarodzinna.pl