Dzień dziecka
Dzień Dziecka w naszej szkole rozpoczęliśmy od wizyty w lokalnej lodziarni, ale był to dopiero początek świętowania. Już następnego dnia, zgodnie z naszą tradycją, spotkaliśmy się nad Czarnym Stawem w pobliskim lesie.
Młodzież przygotowała zarówno słodkie, jak i wytrawne przekąski, wspólnie upiekliśmy też kiełbaski. Stół pełen smakołyków prezentował się naprawdę imponująco.






Czas upływał nam na beztroskich zabawach, grach, rozmowach oraz wspólnym śpiewaniu – tak, śpiewaniu! – przy gitarze i ukulele, które przynieśli nasi uczniowie.
Był to sympatyczny i radosny dzień, pełen uśmiechu, integracji i dobrej energii. Takie chwile spędzone razem są niezwykle ważne, ponieważ sprzyjają budowaniu silnych, zdrowych relacji oraz wzmacniają poczucie wspólnoty wśród młodzieży.
Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom i młodzieży wielu powodów do radości, spełnienia marzeń i rozwijania swoich pasji. Niech każdy dzień przynosi Wam nowe przygody, przyjaźnie i piękne wspomnienia!