Jasełka
Grudzień był w naszej szkole pięknym, pełnym radości i wzruszeń czasem. Jednym z najważniejszych wydarzeń były szkolne jasełka, w których wystąpili uczniowie klas 1-6 szkoły podstawowej. Młodzi artyści z ogromnym zaangażowaniem odegrali swoje role, a ich śpiew i gra aktorska wprowadziły nas w prawdziwie świąteczny nastrój.



Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów – z ich odwagi, talentu i serca włożonego w występ.
To był wyjątkowy czas, który jeszcze bardziej zintegrował naszą szkolną społeczność i przypomniał, jak ważne są wspólne chwile.