Przywitanie wiosny
Pierwszy dzień wiosny, wspólny spacer i tradycyjna Marzanna…
Uczniowie naszej szkoły podstawowej powitali wiosnę, przygotowując własną Marzannę, a następnie wybierając się na spacer, podczas którego zgodnie z tradycją symbolicznie ją pożegnali.
Była to okazja do wspólnego spędzenia czasu i rozmów o zwyczajach związanych z nadejściem wiosny. Teraz pozostaje nam trzymać kciuki za coraz cieplejsze i bardziej słoneczne dni!


