Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV LO

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV LO

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV LO było ważnym i wzruszającym momentem
dla całej społeczności szkolnej. Podczas spotkania absolwenci odebrali świadectwa
ukończenia liceum oraz podziękowania za wspólnie spędzone lata nauki, zaangażowanie i
udział w życiu szkoły.


Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom ukończenia szkoły średniej oraz zakończenia
egzaminów maturalnych. Za Wami ważny etap pełen wyzwań, sukcesów, pracy i wielu
emocji. Wierzymy, że zdobyta wiedza i doświadczenie pozwolą Wam z sukcesem realizować
dalsze plany edukacyjne i zawodowe.


Trzymamy mocno kciuki za jak najlepsze wyniki matur oraz życzymy wszystkim
absolwentom powodzenia, spełnienia marzeń i wielu sukcesów na nowej drodze życia.